Telefon: 0 (352) 336 76 00 - Mail: info@vefaboru.com

Hakkımızda

Vefa Boru olarak misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz plastik boru sektöründe müşterilerimizden gelen talepleri en hızlı ve kaliteli şekilde çözüme kavuşturmak, sürekli olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek büyümekte olan pazarda devamlılığımızı koruyabilmektir.

Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübeleri en etkili şekilde kullanarak daha kaliteli ve performansı yüksek çevreye duyarlı ve günümüzün teknolojilerine uygun üretime sahip ürünlerimiz ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi prensip edinmiş bir kuruluş olarak hayatımıza devam ediyoruz.

Profesyonel ve uzman kadromuz ile PVC ile üretilen Atık Su Boruları üreterek binalardaki ek parçalar yardımı ile atık sular için güven ile kullanabileceğiniz boruları yurt içi ve yurt dışı standartlara göre sizlere sunuyoruz.

Üst yapılar kadar alt yapıların da öneminin farkında olan bir firma olarak Koruge borularını en son teknoloji ile üreterek ülkemizin geleceği için sizlere sunuyoruz. Hızlı montajlanabilen ve kaliteli işçilik ile üretilen Koruge boruları da yurt içi ve yurt dışı standartlara üreterek değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Ürün çeşitliliğimizi ve hizmetlerimizi sürekli yükselterek 21. Yüzyıl dünyasının tüm yeniliklerini yakından takip ederek uzman kadromuz ile sizlere daima en iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürüyoruz.

hakkımızda

 

Yukarı